واگذاری تجهیزات با مجوز رسمی مرکز انتظام ناجا

                         مؤسسه حفاظتی و مراقبتی حریم ایمن ثاقب که دارای رتبه 2 می‌باشد مجوز واگذاری تجهیزات حفاظتی و مراقبتی به اشخاص واجد شرایط را دریافت نموده و برای افراد متقاضی پس از طی مراحل قانونی، کارت حمل تجهیزات صادر می‌نماید.

تجهیزات قابل واگذاری شامل شوکر و افشانه می‌باشد که به مدت یک سال با دریافت تعرفه مصوب مرکز انتظام پلیس پیشگیری  ناجا به متقاضیان واجد شرایط تحویل می‌شود و آموزش اولیه استفاده و کاربرد این تجهیزات نیز به عهده مؤسسه می‌باشد.

در شرایط فعلی برخی مشاغل که به عنوان مشاغل هدف نامیده می‌شوند واجد شرایط دریافت تجهیزات حفاظتی و امنیتی می‌باشند که عبارتند از:

1- عرضه کنندگان طلا و جواهر و سنگ‌های قیمتی.

2- صرافی‌ها.

3- پزشکان، فروشندگان سلاح و مهمات، داروخانه‌ها، وکلای دادگستری، کارمندان و مدیران جایگاه سوخت، فرش فروشی‌ها، اعضای سازمان نظام مهندسی، سردفتران رسمی، عتیقه فروش‌ها.

این اشخاص باید از صنف یا اتحادیه مربوطه نامه‌ای بیاورند که در آن قید شده باشد، برابر سوابق موجود، نامبرده دارای عدم پیشینه مؤثر کیفری می‌باشد و سلامت روان و جسم ایشان مورد تأیید است.»

در صورتیکه این نامه واصل نشود باید گواهی عدم سوء پیشینه کیفری و گواهی سلامت جسمی و روانی از مراکز مورد تأیید ناجا ارائه نمایند.

 

   نیروهای  موسسه جهت انجام وظیفه و در محل پروژه مجهز به شوکر- افشانه - بیسیم - تونفا با مجوز ازمرکز انتظام پلیس پیشگیری ناجا  حضور دارند.

همه افرادی که مجهز به تجهیزات هستند آموزش های لازم جهت استفاده از آن ها را کسب کرده اند و با آگاهی و هوشیاری کامل به وظیفه خود عمل می کنند 

 

 

 

پروژه بلوار صبا با تجهیزات کامل

طراحی سایت