فروش تجهیزات دفاع شخصی

مجوز رسمی از مرکز انتظام ناجا

               یکی از وظایف مؤسسات رتبه یک و دو  فروش و واگذاری تجهیزات دفاع شخصی ( افشانه و شوکر) می باشد در این رابطه متقاضیان از اقشار مختلف جامعه می توانند درخواست واگذاری و خرید شوکر و افشانه نمایند. پس از تکمیل مدارک مؤسسه، درخواست برای دریافت تجهیزات دفاع شخصی به مرکز انتظام پلیس پیشگیری ناجا ارسال می گردد.

پس از بررسی اسناد و مدارک توسط مرکز انتظام پلیس پیشگیری ناجا، کارت مجوز حمل افشانه و شوکر  صادر و از طریق مؤسسه به متقاضیان تحویل می گردد.

هنگام تحویل تجهیزات به متقاضیان توسط کارشناس مؤسسه آموزش و نحوه استفاده از شوکر و افشانه به متقاضیان داده می شود و همچنین دستورالعمل نحوه استفاده و ممنوعیت و محدودیت ها به آنها تحویل می گردد.

معمولاٌ اعتبار مجوز حمل و استفاده از تجهیزات دفاع شخصی دو سال می باشد که پس از انقضای مدت اعتبار کارت مجوز مجدداٌ به مؤسسه مراجعه و تقاضای تمدید کارت را دارند. در این موارد مجدداٌ مراحل لازم انجام می شود و برای تمدید کارت اقدام می شود که معمولاٌ صدور کارت مجوز برای تمدید زودتر از مرحله تحویل اولیه صدور می پذیرد.

برای درخواست تجهیزات دفاع شخصی شامل شوکر و افشانه دو نوع مدارک مورد نیاز است:

الف) مدارک هویتی شامل شناسنامه و کارت ملی

ب) مدارک صلاحیتی شامل گواهی عدم سوءپیشینه مؤثر کیفری، گواهی عدم اعتیاد، کارت پایان خدمت یا معافیت از خدمت نظام وظیفه و گواهی سلامت روانی از پزشک متخصص.


فایل ها برای دانلود

لینک های بیشتر

Print
0 نظرات
رتبه بندی این مطلب:
3/6
برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید

انتخابگر پوسته

طراحی سایت